O wyborze najlepszej oferty fotowoltaicznej

Wybór oferty PV Consult

Wybór oferty fotowoltaicznej

Celem porównywarki ofert fotowoltaiki PV Consult jest dostarczenie Klientowi możliwości wyboru oraz wskazanie najlepszych ofert instalacji paneli fotowoltaicznych. To Klient decyduje, który Wykonawca ma się z nim skontaktować, aby dograć wszelkie szczegóły oferty końcowej, podpisać umowę i zacząć przygodę z fotowoltaiką. Dzięki PV Consult możesz podjąć świadomą decyzję bez niepotrzebnej presji ze strony niepożądanych sprzedawców.

Wybór oferty, która figuruje w raporcie możesz dokonać podczas przeglądania raportu poprzez kliknięcie w przycisk „Zamawiam kontakt” lub poprzez wykonanie zdjęcia kodu QR, co spowoduje, że zostaniesz przekierowany do strony z formularzem potwierdzającym wybór oferty. Na dole formularza będziesz musiał wyrazić zgodę na przekazanie Twoich danych osobowych do wybranego Wykonawcy. Następnie pozostaje Ci już jedynie poczekać na telefon lub mail od Wykonawcy.

Istnieje jeszcze inny, alternatywny sposób wyboru, mianowicie możesz zadzwonić pod numer telefonu +48 517 126 401 i to Konsultant potwierdzi za Ciebie wybór i poprosi o wyrażenie zgody na przekazanie Danych Osobowych do wskazanego Wykonawcy.

WYBÓR RAPORTU

Ofertę wybierzesz przez:

Kliknięcie w przycisk w raporcie w pliku pdf

Zrobienie zdjęcia kodu QR

Wykonanie telefonu do Konsultanta

Przejdź do zakupu raportu

Call Now Button

Jesteśmy do twojej dyspozycji codziennie od godziny 9:00 do 17:00